-
Volg ons ook via facebook
-
Laatste blogs
- Dienie Koolen-Goossens: Ga heen en verenigt u
- Ignace Schretlen: Tuchtcollege: een verkeerd signaal
- Frank van Wijck: Oost west…
- Marjan Enzlin: Gewone mensen
- Frank van Wijck: Consequenties
- Dienie Koolen-Goossens: Wisselende contacten
Tip de redactie
Heeft u een onderwerp dat wij in Arts en Auto kunnen opnemen? Of wilt u bijvoorbeeld bij ons bloggen? Neem dan contact met ons op!
Congres Praktijk Anno Nu
Eind dit jaar vinden in ’t Hart, hoofdkantoor van VvAA in Utrecht, twee edities van het ondernemerscongres Praktijk Anno Nu plaats.
Op zaterdag 26 november voor de fysiotherapie en op zaterdag 10 december voor de mondzorg. De congressen richten zich op praktijkhouders en managers die hun praktijk op orde willen houden en goed voorbereid aan 2023 willen beginnen. Deelnemers krijgen praktische tips en handvatten om in de praktijk toe te passen, bijvoorbeeld over nieuwe wetgeving of personeelskwesties. Praktijk Anno Nu is een samenwerking tussen Medisch Ondernemen, VvAA en de respectievelijke beroepsorganisaties (KNGF en KNMT). Meer informatie en inschrijven via: fysiopraktijkannonu.nl of mondzorgpraktijkannonu.nl.
Delen:
Gerelateerde artikelen:
Onderwerpen