-
Volg ons ook via facebook
-
Laatste blogs
- Dienie Koolen-Goossens: Ga heen en verenigt u
- Ignace Schretlen: Tuchtcollege: een verkeerd signaal
- Frank van Wijck: Oost west…
- Marjan Enzlin: Gewone mensen
- Frank van Wijck: Consequenties
- Dienie Koolen-Goossens: Wisselende contacten
Tip de redactie
Heeft u een onderwerp dat wij in Arts en Auto kunnen opnemen? Of wilt u bijvoorbeeld bij ons bloggen? Neem dan contact met ons op!
Zorggebouw 2022
Het Jeroen Pit Huis is vorige maand bij de Architectenweb Awards uitgeroepen tot Zorggebouw van het Jaar 2022.
In dit transitiehuis bij Amsterdam UMC kunnen ouders onder begeleiding van verpleegkundigen leren de gespecialiseerde zorg voor kinderen zelf thuis op zich te nemen. Tijdens de feestelijke prijsuitreiking loofde de jury met name de ‘blik van buiten’ door het bureau Brique Architecten, dat over het algemeen ontwerpt voor restaurants en hotels.
De jury typeert het ontwerp als ‘relevante nieuwe typologie voor de overgang van ziekenhuisomgeving naar thuissituatie’. Eerder wonnen het Amsterdam UMC Imaging Center, Zorghotel Domstate (Utrecht) en De Scheldehof in Vlissingen de architectuurprijs.
Delen:
Gerelateerde artikelen:
Onderwerpen