-
Volg ons ook via facebook
-
Laatste blogs
- Frank van Wijck: Kracht en zwakte
- Mariska Koster: Primum non nocere
- Erik van Dam: Aanpak schijnzelfstandigheid? De lange baan wordt al weer ingezeept!
- Frank van Wijck: Eindeloos
- Ignace Schretlen: How to meet an angel
- Frank van Wijck: Million dollar question
Tip de redactie
Heeft u een onderwerp dat wij in Arts en Auto kunnen opnemen? Of wilt u bijvoorbeeld bij ons bloggen? Neem dan contact met ons op!
Gender in de spreekkamer
Kwaliteit in de spreekkamer vraagt om gendersensitieve zorg. Daar is kennis voor nodig en vaardigheid om die kennis in de praktijk toe te passen. Hoe gaan vrouwen en mannen om met pijn en stress? Welke genetische verschillen zijn relevant voor goede zorg? En wat is de kracht van het verschil?
Hoogleraren Monique Steegers, Rutger Jan van der Gaag, Nine Knoers en Yvonne Benschop brengen 25 november op het congres Gender in de speekkamer, durf het verschil te maken in Nijmegen, de nieuwste inzichten. ‘s Middags is er keuze uit vier workshops om kennis en vaardigheden toe te passen.
Meer informatie en inschrijven via: radboudumc.nl/genderindespreekkamer
Delen:
Gerelateerde artikelen:
Onderwerpen