-
Volg ons ook via facebook
-
Laatste blogs
- Ignace Schretlen: Een niet herkende BN’er
- Dienie Koolen-Goossens: Passend onderwijs (2)
- Marjan Enzlin: Seksuele intimidatie
- Frank van Wijck: Dubbele boodschap
- Bram Vermeer: Ingevuld verleden
- Martijn Reinink: Aardige vrijgezel
Tip de redactie
Heeft u een onderwerp dat wij in Arts en Auto kunnen opnemen? Of wilt u bijvoorbeeld bij ons bloggen? Neem dan contact met ons op!
Werken met topsporters (5)
Enkele honderden medisch professionals in Nederland werken dagelijks met topsporters. In een 5-delige serie vertellen professionals over hun ervaringen. In deze aflevering: sportarts Rik van der Kolk.
Tekst: Richard Hassink | Beeld Ed van Rijwijk
Ook als ze diarree of een griepje hebben, schieten ze me aan of bellen ze me”, zegt Rik van der Kolk, teamarts van de waterpolosters. “Maar het meeste wat ik doe, is toch wel sportgerelateerd.” Eén dag per week is Van der Kolk aanwezig in het KNZB-zwembad in Zeist waar de selecties van de waterpoloteams trainen. Hij bespreekt dan samen met de staf de medische zaken. “En ik ben er natuurlijk voor de speelsters. De een heeft een pijntje, de ander is aan het revalideren en de derde pikt na een zware blessure de draad weer op.”
Lees verder (pdf).
Delen:
Gerelateerde artikelen:
Onderwerpen